Bashkohet Me Radhët

Lojra me shumë lojtarë dhe komuniteti në faqe


Kompjuter Apo Mobile

Lojrat e faqes sonë po punojnë në çdo pajisje.


Lojra Krejtësisht Të Lira

Lojrat më seksi po vijnë tek ju falas.

Luaj Lojrat Më Të Mira Të Pornos!

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Ejani në Lojrat E Të Rriturve Mbrojtës sot!

Përshëndetje, që po kërkon të fusësh duart në disa lojra pornoje me yje? Mund të të ndihmojmë! E sheh, ekipi ynë në fakt nuk prodhon asgjë në vend, por ne e dimë me siguri se si të lidhemi me zhvilluesit më të mirë të lojës në botë kështu që ne mund të ndërtojmë një vend si Lojrat E Të Rriturve Mbrojtës për ty. Koncepti këtu është relativisht i thjeshtë: ne ju ofrojmë mundësinë e përdorimit të titujve MË TË MIRË NGA Mbrojtësi. Shumë nga këto lojëra janë të mbyllura pas një muri pagese, që do të thotë se duhet të regjistrohesh nëse do të bësh ndonjë veprim të ashpër!, Kemi dëgjuar gjithashtu histori horror për disa zhvillues që po marrin muaj, nëse jo vite për t'u dhënë patçes dhe përditësimeve tona, ndërsa ata korrin një grumbull parash nga donacionet 5-10 $ në muaj – mall i keq. E pra, premisa bazë këtu në Lojrat E Të Rriturve Mbrojtës është se në vend që ju të merrni këtë rrezik, ne e bëjmë atë në emrin tuaj! Ne zyrtarisht deklarojmë se komuniteti ynë është hapësira numër një online tani në qoftë se ju jeni duke kërkuar Për Mbrojtës porno lojë. Nuk na beson? Regjistrohu dhe shikoje vetë!, Do të habitesh nga hapat që ne marrim për t'i mbajtur gjërat të nxehta, të lëngshme dhe po ... ti do ta frysh ngarkesën tënde në çdo kohë. Mëso më shumë duke lexuar poshtë, ose thjesht krijo llogarinë tënde tani dhe hyr në dhjetra lojëra premium Patron.

Merrni qasje falas sot

Kemi bërë shumë përpjekje për të siguruar që njerëzit që vizitojnë Lojrat E Të Rriturve Të marrin atë që duan: lojëra TË mëdha. Kjo zakonisht vjen me një kosto të madhe titujsh, që është arsyeja pse unë jam kaq i lumtur të ju raportojë se nënshkrimi këtu është krejtësisht i lirë nga pagesa. Po, unë e di që ju jeni duke menduar për të paguar në mënyrë që të merrni këto të pabesueshme lojra, por ne e kemi negociuar veçantë e të ardhurave për ndarjen merret me zhvilluesit të ndryshme atje që na lejon për t'i dhënë ju në lojë për të lira dhe u lejon atyre të përfitojnë si rezultat i kësaj., Ne marrim ngarkesen financiare dhe po-teksa zhvillojmë këtë platformë, ne do të shtojmë mënyra të ndryshme për ne për të rikuperuar investimin tonë. Vetëm dijeni se kjo nuk do të vijë kurrë me një kërkesë nga ju për të mbledhur para në dorë: është 100% e lirë për këdo që të bashkohet dhe gjithmonë do të jetë. Jemi të vendosur t'i tregojmë botës së lojrave të rritur që nuk ke pse i akuzon njerëzit, që të fitosh para në këtë biznes. Sigurisht, mund të ketë disa probleme me dhëmbët, por duke pasur parasysh mungesën ekstreme të porno-lojrave atje jashtë, ne mendojmë se është vendimi më i zgjuar për të shkuar për të., Shanset janë Që Lojrat E Të Rriturve Mbrojtës së shpejti do të shfaqen në listat e larta të çdo faqeje në internet dhe rishikuesi i lojërave së shpejti-mirë, dëshirë e dëshiruar, por duhet të synosh lartë, apo jo?

Rrjet i madh i lëshimeve

Një pjesë e Asaj që I bën Lojrat E Të Rriturve Mbrojtës të ndryshme është se ne në fakt nuk krijojmë asnjë lojë vetë, të paktën jo ende. Premtimi është se ne i paguajmë të tjerët që kanë krijuar tashmë ose janë duke i dhënë atyre në platformën tonë. Është një situatë fituese, pasi përdoruesi përfundimtar merr një përzgjedhje të madhe lojrash dhe çdo prodhues ka akses në një grumbull parash që mund t'i përdorin për të vazhduar zhvillimin., Fillimisht synuam të krijonim lojrat tona me Mbrojtje dhe ndoshta një ditë do ta bëjmë, por menduam se kjo ishte një alternativë praktike që na lejoi të japim zgjerim të shpejtë si për furnizimin, ashtu edhe kërkesën e lojrave të ndryshme seksuale mbi Mbrojtjen. Tani mund të pyesësh: çfarë versioni mund të marrim nga lojrat? Përgjigje e shkurtër: të gjithë, dhe pastaj disa! Shiko, abonentët Mbrojtës ndonjëherë mund të kalojnë nëpër çështje ku disa tema dhe tema ndalohen – incest, për shembull., Ajo që është aq e madhe në platformën tonë është se ju mund të luani të gjitha këto lojra si ata ishin menduar të luajnë-veprim të plotë me çdo gjë që zhvilluesi pritet të ketë ndodhur. Pa censurë, pa budallëqe: vetëm përvoja e plotë e lojrave të dërguara direkt në kompjuterin tuaj. Oh, dhe një gjë tjetër – qasja këtu është ndryshe nga çdo gjë që ju keni parë ndonjëherë!

Lumturi lojrash e bazuar në shfletues

Shumë nga lojrat Mbrojtëse që do të zbulosh duhet të shkarkohen: arsyeja e thjeshtë që Vetë Mbrojtja nuk do të mbajë lojëra pornoje në serverin e vet që ti të luash ditë pas dite. Na, do t'i tubojmë ty ata (mohuesit) për lojë, e jo për ta shkarkuar. Për aq kohë sa Të keni akses Në Kromin, Safarin apo Firefox, do të jeni në gjendje të luani gjithçka që kemi., Kjo do të thotë gjithashtu se pajisjet e lëvizshme mund të gëzojnë titujt Mbrojtës, ndonse duhet të pranojmë – shumica e tyre nuk janë të përshtatur ndaj lojtarëve të lëvizshëm, kështu që mundësia dhe lundrimi mund të jenë pak e vështirë. Një nga planet e ardhshme ne kemi është për të vënë së bashku një mini koleksion të celular-miqësore lojra seksi nga Patreon ofruesit, por kjo është diçka e rrugës jashtë në të ardhmen, pra, a nuk e mbani frymën tuaj, nëse ju jeni në një iPhone në Android – ne nuk do të jeni për të ju ofrojnë një tjetër të gjeneratës porno përvojën e lojrave!

Shumë më tepër për të ardhur

Lojrat E Të Rriturve mbrojtës kanë një grumbull gjërash në tubacion që do të rritin ndërmjetësimin tonë midis prodhuesve të ndryshëm të lojrave dhe atyre që kërkojnë prodhime: më e rëndësishmja nga të cilat është negocimi për më shumë lojra për t'u shtuar në bazën tonë të të dhënave. Tani kemi 40 shkarkime, por duam ta bëjmë këtë 60 brenda disa muajve të ardhshëm. Të lutem, ki kujdes që të zgjedhim çdo titull dhe të mos vuajmë budallenj: nëse loja jote ta shpif, nuk do të regjistrohet këtu. Ekipi respekton integritetin e kërkesave të tifozëve dhe ne nuk do t'u japim plehra kur ata po kërkojnë thesare.

Pra, mik-a ka gjithçka që kam thënë deri tani të intereson ty? Do që të marrësh përvojën tënde të pornos në kufirin e ardhshëm? Krijo llogarinë tuaj të lirë dhe fillo, atëherë: kjo mundësi është një herë në një aventurë jetësore pa të cilën absolutisht nuk mund të jetosh! Kujdesu për veten, lojëra të lumtura dhe sigurisht, gëzuar për të shkelmuar! Paqe.

Luaj Falas Tani